5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı
Sipariş
Agrobahce.com siparişlerinizi 3 yöntemle oluşturabilirsiniz:
1. Sitede satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek Alışverişi Tamamla butonu ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.
2. Sitede bulunan Whatsapp hattımız ile Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iletebilirsiniz.
3. 08502552866 no.lu kurumsal hattımızı arayarak 1'i tuşlayıp Müşteri Hizmetleri'ne bağlanarak siparişinizi iletebilirsiniz.

 Agrobahce.com alışverişlerinizde Sepette Alışverişi Tamamla veya Hızlı Al seçenekleri ile ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
Ödeme sayfasında 2 yöntemle ödeme yapmayı seçebilirsiniz:
1.Kredi Kartı ile Ödeme: Tüm banka kredi veya banka kartları ile ödeme yapabilir, taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı işlemleri sektör lideri İyzico altyapısı ile % 100 güvenli ve garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
2. Banka Havale/EFT/FAST ile Ödeme: Bu seçenekle ekranda görüntülenen firmamız banka hesaplarına Havale/EFT veya FAST ile gönderim yapabilirsiniz. Açıklama kısmına isim ve sipariş no.sunu yazmayı unutmayın. İşlemden sonra agrobahce.com üzerinden Havale Bildirim Formu ile işlem bildiriminizi yapınız.
Alışverişinizi tamamlarken açılan ekranda  bireysel veya kurumsal fatura başlığı ve adresi girebilirsiniz.
    Kargolanmamış siparişlerinizi site üzerinden veya  08502552866 Kurumsal Hattımız ve Whatsapp Hattımız üzerinden kolayca iptal edebilirsiniz. Ödeme yaptı iseniz 3 iş günü içinde ödemeniz iade edilecektir.
WhatsApp İletişim Hattı : Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...