5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı
Kargo
Agrobahce.com alışverişlerinizde 500 TL ve üzeri sepet tutarında kargo bedava fırsatını yakalarsınız. Ürün iadelerinde de ücretsiz kargo imkanından yararlanırsınız.
Türkiye'nin her tarafına anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo ile hızlı ve güvenilir gönderim yapıyoruz. Aras Kargo'nun hizmet vermediği bir yerleşim yerinde iseniz talebiniz halinde farklı bir kargo firması ile de gönderim yapmaktayız.
     Kargo gönderimlerini eve teslim şeklinde yapıyoruz. Ancak büyük hacimli ürünlerin ( 200/400 litrelik ilaçlama makineleri, büyük çapa makineleri, römorklar gibi) müşterimiz tarafından evinin en yakınındaki kargo şubesinden teslim alınması gerekmektedir. Bu tarz siparişlerde tarafımızdan ön bilgilendirme yapılmaktadır.
     Ayrıca kargo dağıtım ağı dışında kalan köy,vb. yerleşim yerlerindeki müşterilerimizin de siparişlerini en yakın kargo şubesinden teslim almaları gerekmektedir.
 
WhatsApp İletişim Hattı : Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...