5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı
İade işlemleri
   Agrobahce.com,  % 100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışan bir e-ticaret sitesidir. Ürünün satın alınması, kargolanması, teslimi, kurulumu ve kullanımı gibi tüm süreçlerde müşterilerinin yanındadır. 
  Sipariş edilen ürün iade edilmek istendiğinde, teslimden itibaren  30 gün içinde şartsız şekilde iade edilebilir. Sitemizden veya diğer iletişim kanallarından kolayca alınabilen iade kodu ile en yakın anlaşmalı kargo şubesinden ücretsiz olarak kargolanabilir.
   İade edilecek üründe hasar bulunmaması, orijinal paketinin hasar görmemiş olması, eksik parça ve aksesuar bulunmaması ve faturası ile beraber gönderilmesi gerekmektedir.
  
Teslimden itibaren 30 gün içinde yapacağınız iadelerde kargo ücreti ödemezsiniz.
Ürünü teslim alırken kargo görevlisinin yanında kutuyu açıp, hasar ve eksik malzeme kontrolünü yapmanız gerekmektedir. Eğer hasar veya eksik malzeme var ise lütfen görevliye Hasar Kayıt Formu düzenletiniz. Sonrasında ürünü bu formla birlikte iade ediniz.
Ürün iadeniz bize ulaştıktan sonra gerekli incelemeler tarafımızdan aynı gün tamamlanır. Hasar, ürünün orijinalliğinde bozulma, eksik malzeme gibi bir durum yoksa veya hasarlı ürün için Hasar Tespit Tutanağı düzenlenmişse iade onaylanarak 3 iş günü içinde ödediğiniz toplam tutar tarafınıza ödeme yönteminize göre iade edilir.
   Ürünün müşteri tarafından  orijinalliğinin-yeniliğinin bozulması, hasar görmesi, eksik malzeme-aksesuar ile iade edilmesi gibi bazı istisna durumlarda iade talebi kabul edilemez. Bu durumda ürün tarafımıza gönderilmişse müşteri ile iletişim kurularak gerekli bilgilendirme yapılır. Müşterinin talebine göre ürün  mevcut haliyle veya tamiri mümkünse yetkili servisimizde ücreti mukabilinde işlem yapılarak müşteriye gönderimi sağlanır.
   Anlaşmazlık halinde Tüketici hakem Heyetleri yetkilidir.
WhatsApp İletişim Hattı : Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...