5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı

ORGANİK-BİO Tavuk Gübresi 25 kg.

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Tavuk Gübresi 25kg Organik Gübre

Fırınlanmış pelet haline getirilmiş özel gübredir.

Çiğ tavuk gübresi değildir.

Doğrudan uygulayabilirsiniz.

Tavuk Gübresi fermente edilmiş olup hastalık ve zararlı barındırmaz.

Türkiye’de yeni kullanılan bu özel fermantasyon(ayrıştırma, olgunlaştırma) yöntemi ile üretilen organik tavuk gübresi, toprağa aktarıldığında ve sulandıktan sonra da kokusuz olması nedeni ile, özellikle halka açık yeşil alanlarda kullanılmakta ve çevreyi rahatsız etmemektedir.

Taze haldeyken kullanılan hayvan gübreleri bitkiye zarar verip çeşitli hastalıklara neden olabilir.

Tavuk gübremiz sadece yumurta tavuğu gübresini hammadde olarak kullanır.

Yabancı ot tohumu ve altlık maddesi içermez.

Tavuk Gübresinin Faydaları:

Don kesmesini önler.

Tarım ilaçları, ağır metaller ve bir çok kirleticinin olumsuz çevresel etkilerini toprakta azaltır.

Toprağın çatlamasını engeller.

Bitkinin kök gelişimini hızlandırır.

Bitkinin hastalıklara karşı direncini arttırır.

Toprağın su tutma kapasitesini artırır.

Toprağın ısı dengesini sağlar. 

Toprak yüzeyinde kabuk tabakasının oluşumunu azaltarak, toprağa suyun girişini arttırır ve yüzey akışını azaltır. 

Bitkiye iyi bir vejetatif gelişim sağlar ve iyi bir çiçeklenme dolayısıyla erkencilik kazandırır.  

Azot, fosfor, kükürt ve kalsiyum başta olmak üzere birçok besin maddesini ihtiva eder.   Tavuk Gübresini Uygulama Şekli:

Sebzelere ve çim alanlara ekim ve dikimden önce toprak hazırlığı aşamasında ilkbaharda ve sonbaharda toprak yüzeyine serpilerek uygulandıktan sonra toprakla iyice karıştırılmalıdır. Meyve Ağaçlarının taç izdüşümleri içerisinde kalan bölgeye ilkbaharda ve sonbaharda homojen bir şekilde serpilerek uygulandıktan sonra toprakla iyice karıştırılmalı ve sulanmalıdır. Ağaç başına 3-5 kg atılmalıdır. Süs Bitkileri ve çim alanlara m2’ye 200-300 gr atılır. Sebzelere dekara 150-200 kg atılır
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15.00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Cumartesi günü saat 11.00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Pazar günü kargo firmaları çalışmadığı için siparişleriniz pazartesi günü kargolanır.

GARANTİ

Tüm Türkiye'de geçerli 2 yıl garantisi bulunmaktadır.
 
Benzer Ürünler
WhatsApp İletişim Hattı : Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...