5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı

Miefert Bor, Çinko, Demir İçeren Özel Bitki Besini 10 Kg.

 • BİTKİLERDE VERİM ARTIRICI ÖZEL KARIŞIM
 • Ürün Kodu: ST00953
 • Barkod: 8690000009053
 • Marka: MEBOR
 • Kategori: BİTKİ VİTAMİNLERİ
 • %17indirim
  600,00 TL
  499,90 TL
 • Aynı gün kargoda!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Miefert Özel Verim Artırıcı Mikro Element Gübresi 10 kg.

%6 Bor (B) + %11 Çinko (Zn) + %2 Demir (Fe)

Fındıkta ve diğer meyvelerde boş meyve oluşumunu önlemeye ve iç dolumu sağlamaya yardımcı olur. Bor, çinko ve demir eksikliklerini gidererek sağlıklı bitki gelişimi ve döllenmede artış sağlar. İçeriğindeki bor, bol çiçek açtırır, döllenmeyi ve meyve tutumunu arttırır.
Çinko, bitkinin sağlıklı gelişmesi için gerekli enzimleri aktive ederek dayanıklı bitki gelişimine katkı sağlar. Uygulaması kolay, maliyeti düşük ve ekstra işçilik gerektirmez. Hastalık, susuzluk, dona karşı bitkide direnç sağlar.
KULLANIMI:  Tabandan serpme ile veya damlama sulama sistemi ile kullanılabilir.
Tarla bitkileri, sera ve sebzelerde: Toprak hazırlığında serpme şeklinde 2-3 kg/dekar dozunda (damla sulama ile 1,5 kg / da)
Fındık, antep fıstığı,ceviz, zeytin, narenciye ve diğer meyve ağaçlarında : Sonbahar/İlkbahar mevsimlerinde ağaç taç izdüşümlerine serpme şeklinde 100-150 gram/ağaç dozunda 
Üzüm/Bağ : Sonbahar/İlkbahar mevsimlerinde ağaç taç izdüşümlerine serpme şeklinde 30 gram/omca dozunda 
Muz : Onarımdan sonra 100 gram/yalak dozunda
Ayçiçeği, mısır, pamuk, tahıl, yer fıstığı, çilek, şekerpancarı : Toprak hazırlığında ve taban gübresi kullanırken serpme şeklinde 2-3 kg/dekar dozunda (damla sulama ile 1,5 kg / da)
 
Garanti Edilen İçerik%w/w
Suda Çözünür Bor(B)6
Suda Çözünür Demir(Fe)2
Suda Çözünür Çinko(Zn)11

 
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15.00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Cumartesi günü saat 11.00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Pazar günü kargo firmaları çalışmadığı için siparişleriniz pazartesi günü kargolanır.

GARANTİ

Tüm Türkiye'de geçerli 2 yıl garantisi bulunmaktadır.
 
Benzer Ürünler
WhatsApp İletişim Hattı : Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...