5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı

LDR Fıtamın Hızlı Etkili Hayvansal Aminoasit İçeren Özel Yaprak Gübresi 1 Lt.

 • DONA VE STRESE KARŞI HIZLI ETKİLİ HAYVANSAL AMİNOASİT
 • Ürün Kodu: ST00920
 • Barkod: 8699960980778
 • Marka: LİDER GÜBRE
 • Kategori: BİTKİ VİTAMİNLERİ
 • %1indirim
  250,00 TL
  247,50 TL
 • Aynı gün kargoda!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
     % 100 ORGANİK ÜRÜN: Yüksek kaliteli ve oranlı hayvansal menşeili aminoasit içeriği, organik azot ve karbon içeriği ile bitki işleyişini hızlandırır, don,sıcaklık gibi stres etkilerini gidererek birki gelişimini düzenler.
     Bitkiye aminoasit içeren yaprak gübresi verildiğinde fotosentez hızı artar ve  bitkinin hem hızlı bir şekilde ürün vermesine yardımcı olur, hem de canlanmasını sağlar. Böylece metabolizmanın hızlı çalışmasıyla bitki, yapraktan ve kökten besin alımını maksimum seviyeye çıkarır ve ürün kalitesi de artmış olur.
     Aminoasit bitki gelişimi için önemli bir protein kaynağı olmakla birlikte ayrıca bitkinin dengeli beslenmesinde de etkindir. Bitki köklerinin güçlenmesine yardımcı olur. 
     Aminoasitlerin dayanımı arttırması meyve kalitesinin artmasına ve olgunlaşmasına yardımcı olur. Sağlıklı büyümeyi teşvik eder.
     Ayrıca olumsuz hava koşullarında, aşırı sıcak ve soğuğa karşı bitkinin dirençli olmasına yardımcı olduğu için zarar görmesine engel olur.Bu durum çiftçiler için en önemli sorunlardan biridir. Bu nedenle aminoasit özellikle tarıma yönelik dikilen bitkiler için önemlidir.

     Bitkinin aktif gelişim süreci boyunca, özellikle aşırı sıcak-soğuk gibi bitkiyi strese sokacak durumlarda 15-20 gün arayla 2-3 kez, 250 ml/ 100 ltre suya şeklinde yapraktan uygulama tavsiye edilir. Bordo bulamacı ve kükürt haricindeki zirai ilaç ve bitki besleme ürünleriyle karışabilir.
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15.00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Cumartesi günü saat 11.00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Pazar günü kargo firmaları çalışmadığı için siparişleriniz pazartesi günü kargolanır.

GARANTİ

Tüm Türkiye'de geçerli 2 yıl garantisi bulunmaktadır.
 
Benzer Ürünler
WhatsApp İletişim Hattı : Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...