5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit Fırsatı

Wicket Yabani Hayvan Kovucu 250 ml

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Wicket Yaban Kovucu 250 ml
Ürün Açıklaması
Uygulama Şekilleri
1. Uygulama Şekli:10 lt su içerisine 250 ml Wicket konularak bir karışım elde edilir. Elde edilen bu karışım küçük pet şişelere 1/3 oranında konulur. Pet şişelerin kokuyu daha kolay yayabilmeleri için üst kısımları delinir ve içerisine pamuklu bez konulur. Bu pet şişeler daha sonra bağ, bahçe ve tarım arazilerinin dış kısmına 3-4 metre aralıklarla konulur(istenirse asılabilinir de). Böylelikle ürünün kokusu az bir sürede çevreye yaılarak yabani hayvanları bu bölgeye yaklaştırmaz.
2. Uygulama Şekli:Wicket içerisine hiç su karıştırmadan direkt olarak pamuklu bez parçası batırılarak. Bağ, bahçe ve arazilerin iç ve dış kısımlarına belirli aralıklarla asılarak yabani hayvanlardan korunma sağlanmış olur.
3. Uygulama Şekli: 1lt sıcak suya konularak karıştırılır daha sonra elde edilen karışım 10 lt suya konularak 300 m2 ye pulvertilazör yardımı ile sıkılır.

 
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15.00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Cumartesi günü saat 11.00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Pazar günü kargo firmaları çalışmadığı için siparişleriniz pazartesi günü kargolanır.

GARANTİ

Tüm Türkiye'de geçerli 2 yıl garantisi bulunmaktadır.
 
WhatsApp İletişim Hattı : Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...