5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit, Axess Kartlara 2+2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit, Axess Kartlara 2+2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit, Axess Kartlara 2+2 Taksit Fırsatı 5.000 TL Üzeri Alışverişlerinizde Mail Order Ödeme Seçeneği İle Tüm Kartlara 4 Taksit Fırsatı Yetkili Satıcıdan, %100 Orijinal Dünya Markaları : Stihl, Husqvarna, Oleo-Mac, Echo, Mikawa... Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 2 Taksit, Axess Kartlara 2+2 Taksit Fırsatı

Oleo-Mac MB 90 Sırt Tipi Atomizör İlaçlama Makinası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Dağıtıcı ucun açılma açısı çalışmaya ara verilmeksizin hızlı şekilde ve rahatlıkla ayarlanabilir, bu şekilde işlemin bitki türüne göre uyarlanması sağlanır.

Kumandalara çok kolay erişilmekte olup, kulp toprak üzerinde yapılacak işleme göre kolayca ayarlanabilmekte ve boru dikey konumdayken yapılan işlemler sırasında bilek için en mükemmel pozisyonu sağlamak için öne doğru eğerek de ayarlanabilir.

MB 90 model ergonomik askı ve maksimum kullanım konforu için titreşim önleyici sistem üzerine oturtulmuş gövdeye sahiptir.

İlaçlamanın sınırlarını aştık!

Yüksek basınçlı motoru sayesinde 16 metreye kadar ilaç atma garantili. 

17 litrelik geniş depo hacmi ile sera, tarla, bağ ve bahçelerde böcek, sinek ve benzeri zararlılar ile mücadelede alan fark etmeksizin yorulmadan ilaçlama yapabilirsiniz.

Oleo-Mac MB 90 Motorlu Atomizör İlaçlama Makinesine sahip olun, içiniz rahat etsin!
 

Teknik Özellikler

İlaçlama Depo Kapasitesi :17 lt
Yakıt Depo Kapasitesi :2,3 lt
Toz Atış Mesafesi Yatay :14 - 15 m
Toz Atış Kapasitesi :3 m³/dak Maksimum
Silindir Hacmi :77 cm³
Sıvı Atış Debisi :0,1 - 3,5 lt/dak
Sıvı Atış Mesafesi Yatay :16 -18 m
Motor :Euro 2
Maksimum Hava Hızı :90 m/s
İlaç Kapasitesi :17 lt
Güç :5 hp - 3.7 kW
Ağırlık :11,8 kg
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15.00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Cumartesi günü saat 11.00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Pazar günü kargo firmaları çalışmadığı için siparişleriniz pazartesi günü kargolanır.

GARANTİ

Tüm Türkiye'de geçerli 2 yıl garantisi bulunmaktadır.
 
WhatsApp İletişim Hattı : Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Yükleniyor...